Reklama

Reklama

Hiszpańska fanka "Lewego" znów w akcji?! Szykuje wielką niespodziankę

Ariadna San Nicolas - zakochana w Robercie Lewandowskim Hiszpanka, która wraz z narzeczonym z Polski chciała oddać "Lewemu" pierogi w zamian za koszulkę, nie rezygnuje ze starań o trykot naszego reprezentanta. Z jej wpisu w mediach społecznościowych wynika, że znów zamierza pojawić się na Camp Nou ze specjalnym transparentem, lecz tym razem rozważa postawienie... na inną potrawę!

Podczas niedawnego meczu FC Barcelona - Pumas UNAM furorę zrobił nie tylko Robert Lewandowski, który zanotował fenomenalny występ, ale i pewna polsko-hiszpańska para, paradująca z intrygującym transparentem. - "Lewy, oddam pierogi za twoją koszulkę" - brzmiał zamieszony na nim napis.

Reklama

Fanka Roberta Lewandowskiego nie zamierza odpuszczać. Chce walczyć o jego koszulkę

Ostatecznie Ariadna San Nicolas i Jake Brukarz nie doczekali się na trykot Roberta Lewandowskiego, lecz - jak się okazuje - nie zamierzają rezygnować ze starań. Para nie pojawiła się wprawdzie na Camp Nou podczas pierwszej kolejki La Liga, gdy FC Barcelona zremisowała bezbramkowo z Rayo Vallecano, lecz już w następną środę - przy okazji meczu towarzyskiego "Dumy Katalonii" z Manchesterem City - znów chce powalczyć o bezcenny łup.

- Dzisiaj nie będziemy mogli uczestniczyć w meczu Barcy, ale najprawdopodobniej będziemy na meczu z Manchesterem City w środę 24.08. Jak myślicie, spróbujemy ponownie zdobyć koszulkę Roberta Lewandowskiego? Czy powinniśmy zmienić pierogi na inne typowe polskie danie? - napisała na Twitterze Ariadna San Nicolas.

Najpierw pierogi, a co teraz? Robert Lewandowski dostrzeże transparent na Camp Nou?

Jaką propozycję kulinarną tym razem otrzyma Robert Lewandowski? To na razie pozostaje zagadką. Tak samo jak to, czy Polak dostrzeże transparent wśród wielu innych rozwieszonych na Camp Nou, a co więcej, czy zareaguje na prośbę zakochanych. Ariadna San Nicolas i Jake Brukarz to trenerzy personalni, którzy swoją wiedzą i efektami pracy dzielą się chętnie w mediach społecznościowych. Jak przyznali w rozmowie z w rozmowie z Interią, mieszkają pod Barceloną, do której Jake przeprowadził się 14 lat temu. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL