Reklama

Reklama

Ella Toone i Joe Bunney przyłapani! O ich romansie rozpisują się media

Tożsamość "sekretnego ukochanego" gwiazdy reprezentacji Anglii w piłce nożnej kobiet wreszcie wyszła na jaw. Ella Toone i Joe Bunney wybrali się razem na wakacje na Ibizę, gdzie zostali przyłapani przez fotoreporterów.

Ella Toone wypadła znakomicie podczas Euro 2022 kobiet w piłce nożnej. 22-letnia piłkarka zdobyła bramkę w meczu finałowym przeciwko Niemkom i przyczyniła się do triumfu swojej drużyny. Już wtedy na trybunach można było zauważyć piłkarza Joe Bunney'a, który dzielnie dopingował drużynie narodowej. Po zakończonym meczu Toone podeszła do 28-latka by zrobić sobie wspólne zdjęcie z ukochanym, co uwiecznili fotoreporterzy. Od tamtego momentu w brytyjskich mediach pojawiły się plotki o rzekomym romansie tej dwójki.

Reklama

Anna Lewandowska zdradza kulisy przeprowadzki do Barcelony. To tu zamieszkali

Ella Toone w związku z Joe Bunney'em! Piłkarze przyłapani na wspólnych wakacjach

Domniemania angielskich dziennikarzy potwierdziły się, gdy Ella Toone i Joe Bunney zostali przyłapani na wakacjach na Ibizie. Internet obiegły zdjęcia zakochanych, przytulających i całujących się na plaży.

"The Sun" dotarł do osoby z otoczenia piłkarzy, która przekazała, że reprezentantka Anglii i jej partner są ze sobą od dawna, a ich uczucia są autentyczne. Przyjaciel pary dodał, że "Joe jest największym cheerleaderem Elli i nie mógł być bardziej dumny, gdy zobaczył, jak podnosi trofeum zdobyte podczas mistrzostw Europy".  

Bunney jest ojcem dwójki dzieci z poprzedniego związku. 28-latek obecnie nie jest zawodnikiem żadnego klubu, a wcześniej występował w barwach m.in. Northampton Town i Warrington Rylands FC. Toone natomiast występuje na co dzień w kobiecej drużynie Manchesteru United.

Partnerka Arka Milika podgrzała atmosferę. Polskie WAGs reagują

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL