Reklama

Reklama

Działo się w Cannes! Lewandowski pytany o Barcelonę, Anna zachwyca suknią

Anna i Robert Lewandowscy spędzili w Cannes bardzo intensywny dzień. Najpierw gościli w atelier producenta luksusowej biżuterii, później pokazali się na czerwonym dywanie, a na końcu bawili się na gali. Na każdym z tych wydarzeń zaprezentowali się w różnych stylizacjach, lecz każda z nich była efektowna. Wzrok przyciągnęła zwłaszcza prześwitująca suknia żony piłkarza reprezentacji Polski i Bayernu Monachium. Przy okazji wizyty we Francji "Lewy" nie uniknął pytania o transfer do Barcelony...

Podczas gdy trwa medialna zawierucha wokół transferu Roberta Lewandowskiego, sam zainteresowany stara się niejako odciąć od zgiełku. Najpierw wybrał się z całą rodziną na urlop do Turcji. Tam razem z żoną, dziećmi, mamą, siostrą i innymi wypoczywał w luksusowym kurorcie chętnie wybieranym przez piłkarskie zespoły i reprezentacje narodowe. Miał szansę połączyć przyjemne z pożytecznym, bowiem na terenie ośrodka jest bogata baza treningowa. W "przerwach" od relaksu mógł zatem trochę poćwiczyć i utrzymać formę.

Reklama

Po powrocie do domu razem z Anną Lewandowską wybrał się na charytatywny bal organizowany przez Rafała Brzóskę i Omenę Mensah. Na tym nie koniec towarzyskich wyjść. Lewandowscy wybrali się bowiem na Festiwal Filmowy w Cannes.

Cezary Kucharski reaguje w sprawie transferu Lewandowskiego. Wszystko jasne

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska w Cannes. Efektowne stylizacje

Na profilu na Instagramie żona kapitana reprezentacji Polski podzieliła się relacją z wypadu na Lazurowe Wybrzeże. Najpierw para wybrała się do atelier szwajcarskiego producenta luksusowych zegarków, biżuterii i akcesoriów. Tam spotkała Georginę Rodriguez, partnerkę Cristiano Ronaldo. Były miłe powitanie oraz pamiątkowa fotografia.

Później piłkarz i trenerka wybrali się na pokaz filmu "Elvis". Na czerwonym dywanie wzbudzili spore zainteresowanie i przykuli wzrok stylizacjami. "Lewy" pokazał się w jasnym garniturze, a jego ukochana w fioletowej błyszczącej sukni od Dolce&Gabbana. "Niezapomniany wieczór w Cannes" - podsumowali w mediach społecznościowych małżonkowie.

Zobacz TOP 5 bramek i interwencji z Ligi Mistrzów - obejrzyj już teraz!

 

Na tym nie skończyli wojaży po Cannes. Zostali zaproszeni także na galę Choparda w Hotelu Martinez. Pojawili się w innych kreacjach niż wcześniej, choć u Anny znów nie zabrakło błysku. Pokazała się efektownej sukni z cekinami i prześwitami.

Niemiecka ikona grzmi ws. Lewandowskiego! "To wstyd"

Lewandowski pytany w Cannes o transfer do Barcelony. Tak zareagował

Piłkarz spotkał w Cannes piłkarskich fanów. Gdy przechodził przez tłum, jeden z nich zapytał go wprost: "Idziesz do Barcelony?". Reakcja "Lewego" została zarejestrowana na filmiku.

Pini Zahavi odpowiada na zarzuty! Ostra deklaracja w sprawie Lewandowskiego

Reklama

Reklama

Reklama