Reklama

Reklama

"Bild": Michael Ballack z o 24 lata młodszą przyjaciółką zmarłego syna

Z informacji "Bilda" wynika, że Michael Ballack jest szczęśliwie zakochany. Jego nową wybranką ma być o 24 lata od niego młodsza Sophia Schneiderhan. Kobieta jest modelką i przyjaciółką zmarłego syna sportowca. Para wybrała się razem do galerii sztuki.

Michael Ballack ma za sobą na tyle udaną karierę sportową, że jest uznawany w Niemczech za jedną z piłkarskich legend. W 2002 roku zgarnął nawet nagrodę dla "człowieka roku w niemieckim futbolu". Ma na koncie niespełna 100 występów w barwach swojego kraju. Reprezentacyjną karierę skończył w 2010 roku, a później jeszcze przed dwa lata grał w Bayerze Leverkusen. Oprócz tego występował też w m.in. Bayernie Monachium (2002–2006), FC Kaiserslautern (1997-1999), a swego czasu także poza granicami ojczyzny, w Chelsea Londyn (2006-2010).

Reklama

Krótko po przejściu na piłkarską emeryturę w życiu prywatnym Ballacka coś zaczęło się psuć. Doszło do tego, że w 2012 roku, po czterech latach małżeństwa, rozwiódł się z Simone Lambe, z którą wcześniej doczekał się trzech synów. W lipcu 2021 roku na byłych małżonków spadł ogromny cios. Ich środkowy syn, wówczas 18-letni Emilio, zginął w wypadku.

Do tragedii doszło w Portugalii w miejscowości Tróia, gdzie ekspiłkarz posiada własną rezydencję. Nastolatek gościł u ojca, a wieczorem wybrał się na wycieczkę quadem. W czasie powrotu do domu zgubił trasę i wjechał na drogę nieprzystosowaną do ruchu dla tego typu pojazdów. Przewrócił się, a quad stanął w płomieniach. Na miejsce przybyli strażacy, którzy wyciągnęli Emilia, lecz obrażenia były tak rozległe, że nie zdołano uratować jego życia.

Teraz okazuje się, że wielki dramat zbliżył Michaela do przyjaciółki zmarłego syna.

Tak Lewandowski właśnie potwierdza transfer? Kibice: "Witamy w Barcelonie"

"Bild": Michael Ballack i Sophia Schneiderhan razem w galerii sztuki

Jak donosi "Bild", Ballack ma nową ukochaną, z którą niedawno po raz pierwszy pokazał się na oficjalnej imprezie. Razem z nią wybrał się na targi sztuki do galerii Art Basel. Niemieccy dziennikarze szybko zorientowali się, że kobieta, która towarzyszyła Michaelowi, to 21-letnia Sophia Schneiderhan, modelka oraz... przyjaciółka jego nieżyjącego syna. Według "Bilda" para nie szczędziła sobie czułości i wyglądała na bardzo zakochaną. 

Ballack i Schneiderhan mieli zacząć spotykać się ze sobą kilka miesięcy po śmierci Emilia. Przyjaciele twierdzą, że do siebie pasują, a byłemu piłkarzowi nowa miłość bardzo służy. Podkreślają też, że zakochanym nie przeszkadza różnica wieku, która wynosi 24 lata.

Skromny ślub gwiazdora Bayernu. Na liście gości zabrakło kolegów z drużyny

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL