Reklama

Reklama

Anna Lewandowska w bikini. Do sieci trafiły zdjęcia z luksusowych wczasów

Robert Lewandowski po trudach sezonu i całego roku wypoczywa na wczasach w Dubaju. Towarzyszą mu rodzina i przyjaciele. Piłkarz oraz jego żona Anna chętnie dzielą się ze swoimi fanami szczegółami luksusowego wypoczynku. Opublikowali następną serię zdjęć. Na fotkach widzimy "Lewą" pozującą na tle ekskluzywnego hotelu, są też ujęcia z rejsu łodzią i fotografia z bogatym przedsiębiorcą. Na Instagram trafiło również foto rodziny Lewandowskich. Na pierwszym tle Ania Lewandowska w bikini.

Anna i Robert przerwę piłkarza w treningach wykorzystują na relaks w gronie najbliższych. Kilka dni temu zabrali na pokład prywatnego samolotu grupę przyjaciół i razem z nimi polecieli do Dubaju. Lecz zanim sportowiec i jego żona oddali się rozrywkom i odpoczynkowi, byli gośćmi honorowymi na gali Globe Soccer Awards, gdzie "Lewy" odebrał nagrody dla Piłkarza Roku Kibiców w głosowaniu użytkowników Tiktoka oraz dla strzelca gola roku.

Reklama

Po uroczystościach i wizycie na Expo 2020 Lewandowscy wybrali się na... rejs jachtem. Relacjami chętnie podzielili się w mediach społecznościowych. Na fotografiach można zobaczyć wtulonych w siebie małżonków, są też ujęcia z córkami - Klarą i Laurą. Starsza z dziewczynek zdecydowała się nawet na przejażdżkę skuterem wodnym, oczywiście w towarzystwie rodziców.

Anna Lewandowska w bikini. Zdjęcia z urlopu w Dubaju

Teraz przyszedł czas na następne raporty z podróży. Aktywna w tym temacie jest zwłaszcza żona piłkarza reprezentacji Polski i Bayernu Monachium. Udostępniła zdjęcia wykonane w egzotycznych okolicznościach przyrody. Na jednym z nich pozuje w krótkiej sukience na tle luksusowego hotelu.

Na innym ujęciu widzimy Lewandowskich w romantycznym rejsie łodzią. To jedna z atrakcji oferowanych przez hotel. 

Anna pokazała też fotkę z przyjaciółmi. To nie byle kto. Okazuje się, że ona i mąż bawią się razem z Ahmedem Hamadą. To bogaty przedsiębiorca, m.in. właściciel sieci restauracji, modnego sklepu z okularami, internetowej platformy dla kibiców piłkarskich, a także działacz akademii futbolu dla młodych adeptów. Mocno wspiera sport, był obecny na gali Globe Soccer Awards, na której uhonorowano Lewandowskiego.

Z kolei na profilu na Instagramie Roberta Lewandowskiego jest zdjęcie całej rodziny. Widzimy jego samego, żonę i córki. Cała czwórka korzysta z dubajskiej pogody. Anna zaprezentowała się w bikini podkreślającym jej wysportowaną sylwetkę. Dba o nią od lat. Zresztą niejako zajmuje się tym zawodowo. W mediach społecznościowych i na blogu zachęca wszystkich do aktywności fizycznej. Wydała też kilka książek i płyt CD na ten temat.

Interes tak mocno się rozwinął, że mogła zainwestować w inne biznesy. I tak jest obecnie właścicielką pięciu firm, które zajmują się m.in. produkcją naturalnych kosmetyków oraz suplementacją. Produkuje też produkty spożywcze sygnowane własnym nazwiskiem.

Dzięki tym i innym działaniom "Lewa" zarabia krocie. Podobnie jak jej mąż. Ich majątek szacowany jest na przeszło 500 milionów złotych.

ANNA LEWANDOWSKA PRZEŻYWAŁA TRUDNE CHWILE, TERAZ MA POWODY DO RADOŚCI. TO OFICJALNE

ANNA LEWANDOWSKA UJAWNIA SMUTNĄ PRAWDĘ. NIE CHCE JUŻ TEGO UKRYWAĆ
KP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy