Reklama

Reklama

Anna Lewandowska na treningu u boku przystojniaka. To nie jej mąż!

Anna Lewandowska przyleciała do Warszawy w celach biznesowych. Przy tej okazji znalazła czas na trening ze współpracownikami oraz fanami, a także na wspólne ćwiczenia we dwoje z jednym z jej najbardziej zaufanych ludzi. Mowa o Kubie, o którym głośno było kilka miesięcy temu. Po tym, jak żona piłkarza reprezentacji Polski i Bayernu Monachium załatwiła sprawy zawodowe, wyruszyła w powrotną drogę do Monachium. Podzieliła się też z internautami pewnym faktem ze swojego życia prywatnego. Rzecz dotyczy jej męża, Roberta Lewandowskiego.

Po kilkutygodniowym urlopie Anna Lewandowska, z nową energią, zabrała się do pracy. Jak poinformowała w mediach społecznościowych, niedawno przyleciała do Polski, by na miejscu załatwić sprawy biznesowe. Skorzystała też ze sposobności i razem ze współpracownikami przygotowała dla swoich fanów coś specjalnego. "Skoro już jestem w Warszawie to... idealna okazja do spotkania z Wami i moim Healthy Teamem i przeprowadzenia treningu" - cieszyła się.

Reklama

Ćwiczenia na sali zrelacjonowała na Instagramie, a przy okazji przypomniała, że w marcu organizuje "wielki event treningowy we Wrocławiu". Ceny biletów na to wydarzenie kształtują się w okolicach 270-370 złotych. Niebawem odbędzie się także obóz sportowy "Lewej". Wejściówkę można wylicytować na aukcji, z której dochód przeznaczony zostanie na inicjatywę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

ANNA LEWANDOWSKA MIAŁA KŁOPOTY NA LOTNISKU. LUDZIE "PŁAKALI ZE ŚMIECHU"

Kulisy wizyty Anny Lewandowskiej w Warszawie. Były spotkanie z przyjaciółkami oraz trening z Kubą

Żona piłkarza reprezentacji Polski i Bayernu Monachium już jakiś czas temu obiecała, że w nowym roku będzie starała się zachować balans między życiem zawodowym a prywatnym. Na razie całkiem nieźle jej to wychodzi. Po pracy odpoczęła w swoim warszawskim apartamencie, a nawet znalazła czas na relaks w towarzystwie przyjaciółek

Kilka godzin później Anna znów była na nogach, gotowa do pracy i treningu. O 6.30 spotkała się z Kubą z jej "Healthy Teamu". Nie jest to postać anonimowa. Głośno o trenerze zrobiło się kilka miesięcy temu, kiedy to media obiegły zdjęcia, które wywołały niezłą sensację. Na fotografiach od widać było "Lewą" oraz Jakuba, którzy po skończonym treningu żegnali się całusem w policzek. 

Sympatia łącząca tych dwoje nie jest niczym zaskakującym. Anna i Kuba współpracują ze sobą od dawna. Mężczyzna jest nawet ambasadorem spożywczej marki Lewandowskiej i głównym trenerem w jej warszawskim centrum treningowo-dietetycznym.

ANNA LEWANDOWSKA UJAWNIA CIEMNE STRONY ŻYCIA Z ROBERTEM. GORZKA PRAWDA

Żona Roberta Lewandowskiego o pracy zdalnej. "Bardzo ułatwia to życie"

Trenerka podzieliła się z internautami swoimi przemyśleniami na temat pracy zdalnej. Zazwyczaj działania wokół jej biznesów mogą odbyć się bez jej fizycznego udziału. "Takim osobom jak ja, które mieszkają daleko od miejsca pracy bardzo ułatwia to życie" - napisała i dodała, że mimo wszystko bywa tak, że pewnych spraw nie może załatwić na odległość. I niejako wytłumaczyła się ze swojej obecności w Warszawie.

Na koniec zdradziła, że jej wyjazd do Polski trwał bardzo krótko. Zrealizowała to, co konieczne, i wróciła do Monachium, do córek i męża. Przy okazji, pół żartem pół serio, ujawniła pewien fakt dotyczący jej życia u boku Roberta. Okazuje się, że piłkarz... podbiera jej książki. "Zaczynam czytać nową książkę. O ile mąż mi zaraz nie zabierze (jak zawsze)" - wyjaśniła.

ANNA LEWANDOWSKA W BIKINI. DO SIECI TRAFIŁY ZDJĘCIA Z LUKSUSOWYCH WCZASÓW

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy