Reklama

Reklama

Zygo: Zieliński zostanie

"Zapewniam, że pozycja Jacka Zielińskiego nie jest w Legii zagrożona" - powiedział w "Przeglądzie Sportowym" Piotr Zygo, prezes warszawskiego klubu.

"Zapewniam, że pozycja Jacka Zielińskiego nie jest w Legii zagrożona" - powiedział w "Przeglądzie Sportowym" Piotr Zygo, prezes warszawskiego klubu.

"Nie szukamy nikogo na jego miejsce - ani Jerzego Engela, ani Janusza Wójcika, Wierzę, że Jacek Zieliński wypełni swój 3,5-letni kontrakt z Legią" - dodał.

"Na pracę trenera trzeba patrzeć całościowo. Z rundy jesiennej jesteśmy zadowoleni, z przygotowań do sezonu także. Nie będę jednak ukrywał, że jeśli nie zajmiemy przynajmniej trzeciego miejsca w lidze, będziemy rozczarowani. W ostatnim czasie Jacek dostał surową lekcję od życia. Wyciągnie z tego wnioski. On musi mieć czas, żeby narzucić swoją wizję gry w drużynie i ten czas dostanie" - stwierdził Zygo.

Reklama

Warszawianie nie osiągają w rundzie wiosennej takich wyników, jakich oczekują kibice. W pięciu kolejkach wygrali tylko raz, dwa razy zremisowali i dwukrotnie przegrali, w tym w ostatnią niedzielę na Łazienkowskiej z Odrą Wodzisław 0:1. Po tej porażce zarząd Legii ukarał czterech piłkarzy: Piotra Włodarczyka, Aleksandara Vukovicia, Łukasza Surmę i Marka Saganowskiego. Czy teraz ci nie będą w jeszcze gorszej kondycji psychicznej? "To jest Legia! Na mnie też jest wywierana presja, a ja zarabiam zdecydowanie mniej od części zawodników. Tak to już jest, że kto chce dużo zarabiać, musi się nauczyć radzić z presją. A jak tego nie potrafi, to po prostu na duże pieniądze nie zasługuje" - powiedział Zygo.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama