Reklama

Reklama

Zwrot akcji w sprawie Paulo Sousy. Nieoczekiwanie wycofał się z negocjacji

Paulo Sousa nie obejmie jednak reprezentacji Egiptu. Jak podały tamtejsze media Portugalczyk niespodziewanie wycofał się w ostatniej chwili, gdy umowa była bliska finalizacji.

Zaskakujący finisz rozmów Paulo Sousy z reprezentacją Egiptu. Jeszcze wczoraj światowe media podawały, że umowa między trenerem a związkiem jest właściwie kwestią czasu, ale Portugalczyk ostatecznie zerwał negocjacje.

Nieoficjalnie - stało się tak po tym, jak Sousa rozmawiał z Carlosem Queirozem. Były trener reprezentacji Egiptu (pracował tam od września 2021 roku do kwietnia 2022 roku) miał powiedzieć, że Egipcjanie wciąż zalegają z płatnością jego kontraktu.

Reklama

Paulo Sousa nie obejmie reprezentacji Egiptu

O wycofaniu się Sousy z negocjacji poinformował dziennikarz Ahmed Schubert. Wskazał też nowy cel egipskiej federacji - jest nim urodzony w Sarajewie szkoleniowiec Vladimir Petković. Ten przez siedem lat (2014-21) prowadził reprezentację Szwajcarii, a ostatnio krótko trenował Girondins Bordeaux.

Egipcjanie niedawno pożegnali się z selekcjonerem Ehabem Galalem, który przejął kadrę zaledwie na dwa miesiące po Queirozie. Powodem były słabe wyniki - Galal poprowadził "Faraonów" zaledwie w trzech spotkaniach.

Sousa zaś pozostaje bez pracy od 10 czerwca, odkąd został zwolniony z brazylijskiego Flamengo. W klubie przepracował niespełna sześć miesięcy. Wcześniej przez rok był selekcjonerem reprezentacji Polski.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL