Reklama

Reklama

"Żurawski to świetny piłkarz"

- Przyjechałem kibicować "Szymkowi" i zobaczyć dobry mecz. Szukamy nowych zawodników, ale wasi piłkarze są potwornie drodzy - powiedział w "Fakcie" trener tureckiego Trabzonsporu, Senol Gunes, który z trybun stadionu przy Łazienkowskiej oglądał mecz Polska - Azerbejdżan (8:0).

Działacze tureckiego klubu w zimowym oknie transferowym chcieli pozyskać z Wisły Kraków Mirosława Szymkowiaka i Macieja Żurawskiego. Udało im się ściągnąć tylko tego pierwszego.

Reklama

- Wisła mogła zrobić świetny interes, ale nie wykorzystała naszej słabości do "Żurawia". Trzy miliony euro to mnóstwo kasy! Maciek dalej nas interesuje, to świetny piłkarz. Ale nie damy już za niego takich pieniędzy, nie ma mowy! - podkreślił szkoleniowiec, który doprowadził reprezentację Turcji do trzeciego miejsca podczas mistrzostw świata w Korei i Japonii w 2002 roku.

- Rozglądamy się też w innych krajach, ale przyznam, że lubię polskich piłkarzy. Za charakter. Aby grać w piłkę trzeba mieć jaja. Taki Szymkowiak je ma. Potrzeba mi więcej takich zawodników jak on. Gdybym miał "Szymka" w reprezentacji Turcji podczas mundialu w Korei i Japonii, mój zespół zdobyłby mistrzostwo świata! - stwierdził Gunes.

Dowiedz się więcej na temat: pilkarze | mecz | Żurawski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje