Reklama

Reklama

Znamy powołania do młodzieżówki przed eliminacjami Euro

Maciej Stolarczyk rozesłał powołania do młodzieżowej reprezentacji Polski przed nadchodzącymi meczami eliminacyjnymi z San Marino i Niemcami. Polacy mają punkt straty do miejsca mogącego dać awans na przyszłoroczny turniej.

Młodzi Polacy 2 czerwca zagrają na wyjeździe z San Marino, ale kluczowe z pewnością będzie spotkanie rozegrane pięć dni później, kiedy do Łodzi przyjadą Niemcy. Warto przypomnieć, że w pierwszym meczu obu drużyn zawodnicy Macieja Stolarczyka wygrali na wyjeździe aż 4-0.

Eliminacje Euro U-21. Znamy powołania

Już kilka dni temu znaliśmy nazwiska powołanych piłkarzy z lig zagranicznych, są to Adrian Benedyczak, Kacper Kozłowski, Michał Karbownik, Kacper Łopata i Bartosz Białek. Dzisiaj Stolarczyk wysłał powołania do piłkarzy występujących w PKO Ekstraklasie.

Na liście mamy zawodników z dwóch krańców tabeli. Jest mistrz Polski Michał Skóraś, jest także spadkowicz Konrad Gruszkowski. Oprócz tego mamy jednego reprezentanta Fortuna I ligi - Aleksandra Paluszka ze Skry Częstochowa. Debiut w młodzieżówce może zaliczyć z kolei Jakub Myszor z Cracovii.

Reklama

Co działo się w ostatniej kolejce naszej Ekstraklasy - sprawdź w naszym programie wideo!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL