Reklama

Reklama

Zmarł legendarny bramkarz Glasgow Rangers. Przegrał walkę z chorobą

W wieku 58 lat zmarł w sobotę po krótkiej walce z nowotworem Andy Goram, były bramkarz Rangers FC i reprezentacji Szkocji - poinformował klub z Glasgow.

W latach 1991-98 Goram rozegrał 260 meczów w barwach Glasgow Rangers, zdobył pięć tytułów mistrza kraju i trzy Puchary Szkocji. Był ulubieńcem kibiców z Ibrox Park, którzy w 1999 roku wybrali go najlepszym bramkarzem w historii klubu.

Później występował m.in. w Sheffield UnitedMotherwell i Manchesterze United.

Reklama

W reprezentacji Szkocji rozegrał 43 mecze. Był pierwszoplanową postacią drużyny szkockiej w mistrzostwach Europy w 1992 i 1996 roku.

af/ co/

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL