Reklama

Reklama

Złota Piłka. Neymar nie przybył na galę, bo grał w Call of Duty

Neymar zajął dopiero 12. miejsce w plebiscycie "France Football" na najlepszego gracza 2018 roku. Brazylijczyk nie zaszczycił swoją obecnością gali w Paryżu, bowiem w tym czasie był zajęty grą w Call of Duty, z której transmisję przeprowadzał na żywo w Internecie.

Grający na co dzień w Paris Saint-Germain Neymar nie pojawił się na gali Złotej Piłki w Paryżu oficjalnie z powodu kontuzji. Nieoficjalnie, podobnie jak Cristiano Ronaldo, był zawiedziony swoją pozycją, wobec czego postanowił zbojkotować rozdanie nagród.

Brazylijczyk w 2018 roku wygrał z PSG mistrzostwo oraz Puchar Francji, a także Puchar Ligi Francuskiej. Na arenie międzynarodowej szło mu jednak znacznie gorzej, gdyż PSG odpadło już w 1/8 finału Ligi Mistrzów z Realem Madryt.

Neymar do specjalnie udanych nie zaliczy też czerwcowych mistrzostw świata, mimo strzelenia w nich dwóch goli. Brazylia odpadła bowiem w ćwierćfinale, przegrywając z Belgią 1-2. Zamiast pięknych bramek Neymara w pamięci kibiców zapisały się jednak jego efektowne wywrotki i symulacje.

Reklama

26-letni napastnik nie pojawił się na gali rozdania nagród, woląc spędzać czas na... grze w Call of Duty. Brazylijczyk nie krył zresztą, że woli gry wideo od wizyty w paryskim Grand Palais, prowadząc transmisję na żywo ze swojej rozgrywki.


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL