Reklama

Reklama

Zlatan Ibrahimović, po rozstaniu z Manchesterem United, nie zamierza kończyć kariery

Zlatan Ibrahimović nie przedłużył kontraktu z Manchesterem United, a od kwietnia zmaga się z leczeniem poważnej kontuzji kolana. Mimo ciężkiego okresu w karierze, gwiazdor reprezentacji Szwecji nie zamierza zawiesić butów na kołku, a trudnościom chce stawić czoła. Świadczy o tym filmik, opublikowany przez byłego snajpera "Czerwonych Diabłów".

Wielu zadawało sobie pytanie, czy wobec ciężkiej kontuzji kolana, której 35-letni Ibrahimović nabawił się w meczu rewanżowym ćwierćfinału Ligi Europy z Anderlechtem Bruksela, Szwed nie będzie miał dojść.

Reklama

Przed nim żmudny okres dochodzenia do pełni zdrowia, który ma potrwać jeszcze kilka miesięcy. A na tym nie koniec, później kolejne wyzwanie, czyli próba odbudowania formy.

Wiadomo już, że "Ibra" nie złoży broni, o czym świadczy wymowny filmik, zamieszczony przez piłkarza na jego oficjalnym koncie na Instagramie. 

Nagranie rozpoczyna się dość tajemniczo, piłkarz wodzi "okiem" kamery po... kołdrze, którą po chwili delikatnie podciąga. Wówczas ukazują się stopy piłkarza, a na nich - a jakże! - piłkarskie korki.

Szwed, mimo problemów, zapewne będzie mógł przebierać w ofertach, przy czym z Manchesteru nie odszedł na swoich warunkach. To klub Premier League nie skorzystał z możliwości przedłużenia umowy z zawodnikiem o kolejny rok.

Szwed zdobył dla MU 17 bramek w lidze i miał udział w sięgnięciu po Puchar Ligi oraz triumf w Lidze Europy.

AG

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje