Reklama

Reklama

Zlatan Ibrahimović coraz bliżej powrotu do gry?

Zlatan Ibrahimović pochwalił się postępami w rehabilitacji. Jak widać, jego kolano jest w coraz lepszej formie.

Ibrahimović na Instagramie wrzucił filmik, na którym kopie w worek treningowy. "Które kolano?" - podpisał fotografię Szwed, dając jednoznacznie do zrozumienia, że jego rehabilitacja przebiega pomyślnie.

"Ibra" doznał urazu w kwietniu tego roku w ćwierćfinałowym meczu Ligi Europejskiej. Manchester United mierzył się wtedy z Anderlechtem (1-1). Szwed niefortunnie upadł na murawę i zerwał więzadła krzyżowe w kolanie. Początkowo mówiło się nawet, że kontuzja może zakończyć karierę napastnika.

Ibrahimović zapowiedział jednak, że będzie walczył o powrót do gry i nie ma zamiaru zawieszać butów na kołku. Patrząc na postępy w jego rehabilitacji, z niecierpliwością czekamy na jego powrót na boisko.

Reklama

AK

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy