Reklama

Reklama

Zieliński: Zagramy ofensywnie

"W niedzielę Wisła może świętować przy Łazienkowskiej mistrzostwo Polski. Nie chcę o tym nawet myśleć" - zapowiada przed niedzielnym meczem z Wisłą na łamach "Życia Warszawy" Jacek Zieliński.

W ostatniej dekadzie na stadionie Legii mistrzowski tytuł świętowały kolejno Widzew, Polonia oraz Wisła, która teraz jest bliska powtórki przyjemnych chwil z 2001 roku.

Tych chwil nie wspomina jednak miło obecny szkoleniowiec Legii, który wtedy jako piłkarz przeżywał gorycz porażki w barwach stołecznego klubu.

"Nie chcę o tym mówić. To były dla mnie bardzo przykre chwile. Zrobię wszystko, by także moi piłkarze w ogóle się tym nie przejmowali. Dla nas najważniejsze jest pokonanie Wisły. Zagramy ofensywnie. Będzie to dla nas mecz jak każdy inny. A że z Wisłą? To nie ma w tej chwili żadnego znaczenia" - deklaruje Jacek Zieliński.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy