Reklama

Reklama

Zieliński o meczu z Pogonią

- Duży wpływ na przebieg meczu miały warunki atmosferyczne - silny wiatr i padający śnieg - powiedział na konferencji prasowej po meczu Legia Warszawa - Pogoń Szczecin (3:0) szkoleniowiec stołecznego zespołu Jacek Zieliński.

- W pierwszej połowie grało nam się bardzo ciężko, a Pogoń przy pomocy kilku podań potrafiła stworzyć groźne akcje - dodał Zieliński.

- W drugiej części graliśmy z wiatrem, wykorzystaliśmy to i postawiliśmy na większy pressing. Poza tym Pogoń była już trochę zmęczona i mieliśmy więcej czasu na rozgrywanie piłki. Szkoda, że moi piłkarze grali dzisiaj bez logo sponsora ligi na koszulkach, ale wierzę, że strony sporu dojdą do porozumienia i w kolejnym meczu zagramy już z logiem Idei na strojach - podkreślił opiekun legionistów.

Reklama

Trener Pogoni, Bohumil Panik stwierdził, że jego podopieczni w pierwszej połowie byli równorzędnym rywalem dla gospodarzy. Po zmianie stron wyraźną przewagę uzyskała Legia.

- Nasi piłkarze nie wytrzymali presji przeciwnika. Mecz przed tygodniem w Pucharze Polski pokazał, że możemy grać lepiej, ale w takich warunkach się nie dało. Okazuje się, że czasami podgrzewana płyta nie pomaga - mówił Panik.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL