Reklama

Reklama

Zieliński: 1:0 to dobry wynik

- Niestety mieliśmy dziś swoje kłopoty przed spotkaniem i były one widoczne w czasie meczu. Sprawa awansu jest jednak sprawą otwartą - powiedział na konferencji prasowej trener Górnika Marek Wleciałowski.

- Troszeczkę żałujemy, że nie udało się wykorzystać jeszcze jakiejś jednej sytuacji. Wynik 2:0 stawiałby nas w komfortowej sytuacji. Nie ma, co narzekać, rezultat 1:0 również nas satysfakcjonuje - dodał natomiast szkoleniowiec Legii Jacek Zieliński

Marek Wleciałowski: - Chciałem w pierwszych słowach pogratulować Jackowi zwycięstwa w pierwszym spotkaniu i zaprosić serdecznie do Zabrza. Uważam, że może tam być mecz równie ciekawy albo nawet ciekawszy. Cieszę się, że mogliśmy rozegrać dziś mecz w tak gościnnych progach ze względu na wspaniałą atmosferę oraz doping kibiców. Legia wystąpiła tutaj jako zespół faworyzowany przez fachowców i media. Zagraliśmy dzisiaj poprawnie. Jestem zadowolony z gry, a przede wszystkim z zaangażowania zespołu. Niestety mieliśmy dziś swoje kłopoty przed spotkaniem i były one widoczne w czasie meczu. Sprawa awansu jest jednak sprawą otwartą.

Reklama

Jacek Zieliński: - Uważam, że 1:0 to dobry rezultat w meczach pucharowych oczywiście sprawa awansu na pewno jest jeszcze sprawą otwartą. Czeka nas trudny bój w Zabrzu. Dzisiaj Górnik pokazał się z jak najlepszej strony, nie był to dla nas łatwy rywal. Troszeczkę żałujemy, że nie udało się wykorzystać jeszcze jakiejś jednej sytuacji. Wynik 2:0 stawiałby nas w komfortowej sytuacji. Nie ma, co narzekać, rezultat 1:0 również nas satysfakcjonuje. Nie uważam, żeby ze skutecznością było źle, ponieważ nie stworzyliśmy dziś zbyt wielu sytuacji. Mieliśmy kilka dogodnych okazji, choć nie do końca stuprocentowych. Czasami wpada wszystko, a czasami 10-20 procent stworzonych sytuacji, dziś wykorzystaliśmy tylko jedną. Cieszy mnie, że nie straciliśmy bramki i nie dopuszczaliśmy do groźnych sytuacji pod naszą bramką ale muszę się przyznać, że na chwilę mi serce stanęło w 92 minucie, ale na szczęście Artek Boruc wykazał się i obronił strzał. Szczęśliwie się skończyło dla nas.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL