Reklama

Reklama

Zganiacz, Wojtaś, Mierzejewski w Świcie

Wczoraj Mariusz Zganiacz, Maciej Wojtaś i Łukasz Mierzejewski podpisali kontrakty ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. W piątek piłkarze odbyli pierwszy trening w nowym zespole.

Tak jak informowaliśmy cała trójka została wypożyczona na okres jednego roku. Do Nowego Dworu przenieśli się również Rafał Chmielewski grający od kilku sezonów w rezerwach Legii, a także Łukasz Załuska, który nie zdołał przebić się do podstawowej kadry Legii, a potem został wyrzucony z Polonii.

Piłkarzem beniaminka stał się także Sergiusz Wiechowski, który zaliczył 41 spotkań w barwach Legii w latach 1998-99. Świt interesował się podobno także Krzysztofem Szewczykiem, który ostatni sezon spędził na wypożyczeniu ze Śląska Wrocław do Legii, ale nie zyskał uznania w oczach Dragomira Okuki.

Reklama

Do tego należy również dodać, że od 1 września mecze w których Świt będzie występować w roli gospodarza będą rozgrywane na stadionie przy ul. Łazienkowskiej, ponieważ miejski stadion w Nowym Dworze nie spełnia licencyjnych wymogów PZPN. Brakujące oświetlenie ma zostać zamontowane jeszcze w tym roku, ale zapewne klub powróci na swój stadion dopiero wiosną.

Dowiedz się więcej na temat: Łukasz | Mariusz Zganiacz | wojtaś

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje