Zenit Sankt Petersburg - Dynamo Moskwa 3-1 w meczu 18. kolejki ligi rosyjskiej. Całe spotkanie Szymańskiego

Zenit Sankt Petersburg wygrał starcie na szczycie ligi rosyjskiej. Gospodarze dzisiejszego spotkania pewnie poradzili sobie z Dynamem Moskwa i pokonali rywali aż 3-1. Całe spotkanie dla stołecznej ekipy rozegrał Sebastian Szymański.

Gospodarze przeważali w pierwszej połowie i w przeciągu 20 minut dwukrotnie do bramki trafił Artjom Dziuba. Rosjanin najpierw trafił do siatki po podaniu od Alekseya Sutormina, a później pewnie wykorzystał rzut karny.

Goście zdołali odpowiedzieć dopiero w drugiej połowie, a "jedenastkę" na bramkę zamienił Nikolay Komlichenko. Stołeczna ekipa nie zdołała doprowadzić do wyrównania, co wykorzystali gracze z Sankt Petersburga. Pod koniec meczu wynik spotkania ustanowił Sardar Azmoun.

Całe spotkanie w barwach Dynama Moskwa rozegrał Sebastian Szymański. Reprezentant Polski kilka razy rozpoczynał akcje swoich kolegów, lecz podopiecznym Sandra Schwarza często brakowało dziś dokładności.

Więcej aktualności sportowych znajdziesz na sport.interia.pl! Kliknij tutaj!

PA

18. kolejka Rosja - Premier League
2020-12-12 17:00 | Stadion: Saint-Petersburg Stadium | Widzów: 1909 | Arbiter: Sergey Ivanov
Anton Szunin
90′ Aleksey Sutormin
Guillermo Varela
55′ 61′ Magomed Ozdojew
Roman Neustaedter
89′ Marcus Wendel Valle da Silva
Nikola Moro
Wílmar Enrique Barrios Terán
Sebastian Szymański
71′ Malcom Filipe Silva de Oliveira
Daniil Fomin54′
70′ Sebastián Driussi
Daniil Lesovoy54′
 14′, 34′ (k.) Artjom Dziuba
Vyacheslav Grulev67′
Daniil Odoevskiy
Igor Leshchuk
Aleksandr Vasyutin
Zaurbek Pliev
61′ 90′ Dmitri Chistyakov
Konstantin Rausch
89′ Danil Krugovoy
Sergey Slepov
Danila Prokhin
Charles Kaboré54′
Jurij Żyrkow
Vladislav Karapuzov
90′ Aleksander Jerokin
Igor Shkolik
71′ Daler Kuziajew
Anton Terekhov
Andriej Mostowoj
Sylvester Emeka Igboun67′
Leon Musaev
Nikolay Komlichenko54′  56′ (k.) 81′
70′  84′ Sardar Azmoun