Reklama

Reklama

Zdecydowane kroki Cracovii

Na posiedzeniu w dniu 20 kwietnia 2005, analizując wydarzenia po meczu z Zagłębiem Lubin, zarząd MKS Cracovia SSA postanowił co następuje.

Podziękować zdecydowanej większości kibiców za aktywne sprzeciwienie się wszystkim przejawom antydopingu i chuligańskich zachowań. Ta postawa kibicow zobowiązuje zarząd i pracowników klubu do dalszych zdecydowanych działań mających na celu zapewnienie na stadionie warunków do kulturalnego i spokojnego oglądania widowiska sportowego.

W tym celu postanowiono co następuje.

Do dnia 22 kwietnia klub opracuje materiały zgromadzone podczas utrwalania przebiegu spotkania z Zagłębiem Lubin i przekaże je policji wraz ze wskazówkami co do identyfikacji osób.

Reklama

Szefostwu służb ochrony zostały przekazane zastrzeżenia co do pracy służb ochroniarskich i pouczenia odnośnie ich przyszłej pracy.

Niezależnie od wcześniej ogłoszonych działań zarząd klubu po meczu z Lechem do końca rundy wprowadzi następujące dodatkowe ograniczenia:

1. Jeszcze bardziej zmniejszy liczbę osób wpuszczanych na stadion do 6500, z czego sześć tysięcy na miejscach numerowanych (krzesełkach) i pięćset osób w sektorze D (wyłącznie tych, co mają już wykupione karnety)

2. Przedsprzedaż biletów za okazaniem identyfikatora prowadzona będzie wyłącznie na miejsca numerowane i wyłącznie w siedzibach klubu na ulicy Wielickiej i Kałuży

3. Osoby posiadające karnety bez numeru miejsca muszą przyjść z identyfikatorem do klubu na ulicę Wielicką lub ulicę Kałuży i otrzymać numer miejsca, inaczej nie będą wpuszczane na stadion(nie dotyczy to 500 osób posiadających już karnety na sektor D)

4. W dniu meczu sprzedaż biletów nie będzie prowadzona, kasy będą nieczynne

5. Restrykcyjne egzekwowane będą wcześniej ogłoszone ograniczenia co do nie wpuszczania na stadion dzieci bez opieki dorosłych i osób nietrzeźwych oraz pozostawania kibiców na swoich miejscach w trakcie widowiska

Ze względu na funkcjonowanie w dniach meczów w bezpośrednim sąsiedztwie klubu barów i restauracji sprzedających alkohol Zarząd klubu zwróci się do PZPN z prośbą o niewyrażenie zgody na wpuszczanie do końca rundy kibiców gości.

Zarząd MKS Cracovia SSA

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL