Reklama

Reklama

Zbigniew Boniek stanął po stronie Bartosza Zmarzlika i złożył propozycję Kowalczykowi

Wojciech Kowalczyk, po serii wpisów w mediach społecznościowych, doczekał się reakcji ze strony... Zbigniewa Bońka. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej złożył byłemu futboliście propozycję. Teraz tylko od "Kowala" zależy, czy zechce ją przyjąć.

Zaczepki i niewybredne komentarze ze strony Kowalczyka zdają się nie mieć końca. Za cel wybrał sobie mistrza świata na żużlu Bartosza Zmarzlika po tym, że 24-latek został wybrany najlepszym sportowcem Polski 2019 roku.

Srebrnego medalisty IO z Barcelony nie przekonuje, że Zmarzlik w swojej profesji zdobył tytuł czempiona globu. Były piłkarz jest zdania, że na tytuł zasłużył Lewandowski i używa swoich argumentów. Gorzej, że w kilku wpisach przekroczył granicę dobrego smaku, a już wyśmiewanie nazwiska żużlowca wystawiło świadectwo ich autorowi.

Reklama

Zmarzlik grzecznie odpowiedział Kowalczykowi, że zaprasza go na mecz do Gorzowa Wielkopolskiego, gdzie zawodnik reprezentuje barwy miejscowej Stali.

Teraz szacunkiem do "czarnego sportu" chce zarazić eks-sportowca prezes PZPN-u, Zbigniew Boniek. Sternika związku, zdeklarowanego fana speedwaya, stać było na stwierdzenie, choć być może bliższy jego sercu powinien być Robert Lewandowski, że tytuł słusznie trafił do Zmarzlika.

Kowalczykowi zadedykował taką wiadomość: "Tak przed snem... Trochę kultury żużlowej się przyda... Jak się spodoba to jesteś moim gościem GP Speedway na PGE Narodowym. Będziesz mógł podziwiać mistrza Bartosza Zmarzlika. Daj znać" - napisał Boniek, oznaczając w wiadomości na Twitterze "Kowala". Do wpisu prezes dołączył filmik, który przedstawia pięć najlepszych wyścigów Tomasza Golloba, legendy polskiego speedwaya, drugiego z trzech (pierwszym był Jerzy Szczakiel) naszych mistrzów świata na żużlu.

Art

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy