Reklama

Reklama

Zarzeczny: Mogło być gorzej

Wprawdzie Jan Tomaszewski powtarza jak katarynka, że w polskiej lidze jest tragicznie, ale nie jest to w końcu gość nieomylny. Wiem to od czasu, kiedy strzeliłem mu trzy karne na trzy, do tego na bosaka.

A po wtóre - nigdy nie jest tak źle, żeby nie MOGŁO BYĆ GORZEJ...

Reklama

Na przykład zamknęli paru sędziów. Mogło być gorzej, mogli zamknąć wszystkich.

Wisła sprzedała Żurawskiego. Mogło być gorzej, bo chcieli też opchnąć Frankowskiego, Sobolewskiego, Baszczyńskiego, Głowackiego i każdego innego.

Wszedł do ligi Bełchatów. Mogło być gorzej, bo chciało wejść Podbeskidzie.

U Gołosia wykryto arytmię serca. Mogło być gorzej, bo mogli wykryć brak talentu.

A u Listkiewicza wykryto sklerozę. Też mogło być gorzej, bo próbowano wykryć jakiś poważniejszy zabór mienia.

W Warszawie znów nie zrobiono niczego, żeby zbudować nowy stadion. Oczywiście mogło być gorzej - zamiast nowego mógł się zawalić stary.

W TVN będzie magazyn ligowy z jednodniowym opóźnieniem. Także i tu mogło być gorzej - filmy fabularne na przykład daje ta stacja z opóźnieniem paroletnim.

Do Łęcznej ściągnęli kolejnego emeryta, 34-letniego Sokoła I. Mogło być gorzej, bo do wzięcia jest też 65-letni Jack Nicklaus. Skończył z golfem, ale pewien geriatra doradził mu, by poszukał towarzystwa rówieśników.

Polonia kupiła grajka z Gwatemalli. Mogło być gorzej, bo futbol dynamicznie rozwija się też w Pernambuco.

A Legia wzięła Egipcjanina. Mogło być gorzej - gdyby ten dzielny młodzian nosił brodę, mielibyśmy codziennie 144 nowe alarmy bombowe.

W Amice właściciel zapowiedział zamknięcie klubu za rok. MBG, mógł go zamknąć już teraz!

I tak dalej, i tak dalej. Na starcie nowego sezonu każdy kibic znaleźć sobie może przynajmniej tysiąc takich pociech. Bo jak nie może być w tej naszej piłce dobrze, to niech chociaż będzie wesoło.

A na potwierdzenie tej śmiałej tezy, że NAPRAWDĘ ZAWSZE może być gorzej - historyjka z życia wzięta. Opowiada koleś kolesiowi: - Wiesz, wraca taki jeden mundurowy do domu, a tu jego stara stuka się z jakimś misiem. No to wyjął spluwę i traaaach, zastrzelił ją, jego, no a na końcu siebie. Ha, mogło być gorzej.

- No nie, nie chrzań, gorzej być nie mogło!

- Mogło, mogło... Bo godzinę wcześniej to ja ją stukałem!

Paweł Zarzeczny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje