Reklama

Reklama

Zagrożony transfer Bąka do Legii

Działacze Legii Warszawa sfinalizowali przejście Marcina Klatta z Kujawiaka Włocławek. Trwają próby ściągnięcia na Łazienkowską reprezentanta Słowacji Martina Jakubki i Jacka Bąka.

Działacze Legii Warszawa sfinalizowali przejście Marcina Klatta z Kujawiaka Włocławek. Trwają próby ściągnięcia na Łazienkowską reprezentanta Słowacji Martina Jakubki i Jacka Bąka.

- Nasza cena wynosi milion euro, do tego 25 procent zysków z następnego transferu - powiedział w "Przeglądzie Sportowym" menedżer klubu Dukla Banska Bystrzyca, Tomasz Gajst.

- Ofert złożyły nam trzy kluby: Legia, Hertha Berlin i Austria Wideń. Legia i Hertha proponują więcej niż Austria. Ponadto wiemy, że interesują się nim kluby z Anglii i Hiszpanii, na razie jednak żaden z nich nie złożył konkretnej propozycji - dodał Gajst.

- Sprawa transferu Jacka Bąka może rozstrzygnąć się dopiero za trzy-cztery tygodnie - stwierdził menedżer Tadeusz Fogiel. Bąk porozumiał się już Legią w sprawie indywidualnego kontraktu, ale najpierw musi rozwiązać umowę z Lens.

Reklama

- Klub nie bardzo chce się pozbyć Jacka, negocjacje na temat rozwiązania umowy na pewno nie będzie łatwe - podkreślił Fogiel. Powrót do Polski reprezentacyjnego obrońcy może okazać się niemożliwy także z innego powodu. Zainteresowani pozyskaniem Bąka są działacze beniaminka francuskiej Ligue 1 Troyes oraz tureckiego Gaziantepspor.

- Jacek chce wrócić do Polski, ale jeśli Turcy powiedzą, że dają milion euro klubowi i jeszcze milion euro rocznie samemu piłkarzowi za kontrakt, to wtedy sytuacja może się zmienić - zakończył Fogiel.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama