Reklama

Reklama

Zagłębie nie odda trenera?

Władze Zagłębia Lubin nie szukają póki co trenera, który miałby zastąpić Rafała Ulatowskiego. Obecny szkoleniowiec lubinian jest wymieniany jako główny kandydat na asystenta selekcjonera reprezentacji Polski Leo Beenhakkera.

- Trener Rafał Ulatowski nie dostał na razie oficjalnego zaproszenia do współpracy z Leo Beenhakkerem. Wszystko co na ten temat wiemy, to prasowe spekulacje. Dlatego w klubie nic się nie zmienia i nikt nie szuka nowego szkoleniowca" - powiedział specjalista ds. public relations w KGHM Zagłębiu Lubin Wacław Wachnik.

Zaznaczył, że nawet gdyby taka propozycja rzeczywiście nadeszła, nie jest pewne, czy Ulatowski ją przyjmie. "To właśnie KGHM Zagłębie dało mu szansę pracy w ekstraklasie i ma on wobec klubu pewne zobowiązania" - dodał.

Reklama

- Obecnie wszyscy koncentrujemy się na przygotowaniach do nowego sezonu, który ma się zakończyć powrotem naszej drużyny do piłkarskiej ekstraklasy - podkreślił Wachnik.

W środę zespół z Lubina wyjeżdża na zgrupowanie do Grodziska Wlkp. Po nieudanym występie w ME zarząd PZPN doprowadził do częściowej zmiany sztabu szkoleniowego reprezentacji Polski. Swoje posady zachowali jedynie selekcjoner Leo Beenhakker oraz prawdopodobnie trener bramkarzy Frans Hoek. W ciągu najbliższych dni holenderski szkoleniowiec ma przedstawić nazwiska polskich asystentów.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL