Reklama

Reklama

Z Nancy i Deportivo w Poznaniu

Zespoły AS Nancy i Deportivo La Coruna przyjadą do Poznania na mecze z Lechem w fazie grupowej piłkarskiego Pucharu UEFA. Polski zespół czekają natomiast wyjazdy do Moskwy i Rotterdamu, gdzie zagra z CSKA i Feyenoordem.

Zespoły AS Nancy i Deportivo La Coruna przyjadą  do Poznania na mecze z Lechem w fazie grupowej piłkarskiego  Pucharu UEFA. Polski zespół czekają natomiast wyjazdy do Moskwy i  Rotterdamu, gdzie zagra z CSKA i Feyenoordem.

"Kolejorz" będzie pauzował w 1. kolejce fazy grupowej, a mecze rozegra w dn. 6 listopada, 27 listopada, 3-4 grudnia i 17-18 grudnia, spotykając się kolejno z: AS Nancy, CSKA Moskwa, Deportivo La Coruna i Feyenoordem Rotterdam.

Trzy czołowe zespoły z każdej z ośmiu grup awansują do 1/16 finału Pucharu UEFA. W tej fazie rozgrywek dołączy do nich ośmiu uczestników Ligi Mistrzów. Dalej rywalizacja toczyć się będzie systemem pucharowym.

Terminarz grupy H Pucharu UEFA:

1. kolejka, 23 października

AS Nancy - Feyenoord Rotterdam

Reklama

CSKA Moskwa - Deportivo La Coruna

2. kolejka, 6 listopada

Feyenoord Rotterdam - CSKA Moskwa

Lech Poznań - AS Nancy

3. kolejka, 27 listopada

Deportivo La Coruna - Feyenoord Rotterdam

CSKA Moskwa - Lech Poznań

4. kolejka - 3-4 grudnia

Lech Poznań - Deportivo La Coruna

AS Nancy - CSKA Moskwa

5. kolejka - 17-18 grudnia

Deportivo La Coruna - AS Nancy

Feyenoord Rotterdam - Lech Poznań

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy