Reklama

Reklama

Z Legii do Radomiaka

Kadrę drugoligowego Radomiaka ma wzmocnić Mołdawianin Anatolij Doros, który nie zdołał się przebic do składu Legii Warszawa. Z radomską drużyną negocjuje również Maciej Terlecki.

Terleckiego wciąż obowiązuje kontrakt w Pogoni Szczecin, ale działacze portowców nie są zadowoleni z pomocnika, który wciąż ma problemy z nadwagą.

Z kolei Doros jest wielkim niewypałem transferowym warszawskiego klubu - przyszedł do Legii latem, ale w pierwszej lidze zagrał zaledwie kilka minut. Teraz prawdopodobnie będzie się ogrywał na wypożyczeniu w Radomiaku.

"Zielonych" ma wzmocnić również Maciej Terlecki, niespełniona nadzieja polskiego futbolu, ostatnio występujący w Szczecinie. Jednak w Pogoni dano Terleckiemu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy.

Reklama

Z Radomiakiem trenuje także m.in. bramkarz rezerw Legii Warszawa Łukasz Zaremba.

Transfer Dorosa i Tereleckiego pilotuje Janusz Wójcik, który oficjalnie nie pełni w Radomiaku żadnej funkcji, ale faktycznie rozdaje karty w klubie z ulicy Struga.

Na razie "Wójtowi" nie udało się znacząco wzmocnić radomskiego klubu, a jego poszukiwania trenera dla Radomiaka budzą wesołość w piłkarskim środowisku. Przez media przewinęło się już kilkunastu kandydatów do posady trenera "zielonych", a Andrzej Kretek, który zdecydował się przyjąć ofertę Wójcika uciekł z Radomia po tygodniu pracy.

Szymon Jadczak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL