Reklama

Reklama

Xavi trenerem reprezentacji Kataru na mundialu 2022?

Były gwiazdor FC Barcelona Xavi Hernandez nie wykluczył, że mógłby zostać selekcjonerem reprezentacji Kataru podczas mistrzostw świata w tym państwie w 2022 roku.

37-letni piłkarz, który największe sukcesy święcił z "Dumą Katalonii", jest teraz piłkarzem katarskiego Al Sadd. W rozmowie z AFP Xavi powiedział, że na 99 procent zakończy po sezonie karierę piłkarską i na poważnie zajmie się pracą trenera.

Pytany, czy nie chciałby zostać selekcjonerem Kataru na mundial w 2022 roku, Xavi odpowiedział: - Dlaczego nie? Myślę, że byłoby to coś przyjemnego zostać trenerem drużyny narodowej Kataru.

- Potrzebuję doświadczenia, potrzebuję sztabu, potrzebuję wszystkiego, ale przynajmniej znam katarskich piłkarzy i tutejsze środowisko - podkreślił były piłkarz Barcy.

Reklama

Mistrz świata z 2010 roku z reprezentacją Hiszpanii dodał: - Jestem tutaj, żeby pomóc im stawać się lepszymi piłkarzami. By byli w stanie rywalizować z innymi podczas mistrzostw świata.

WS

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy