Reklama

Reklama

Wypadek samochodowy Andrei Cossu. Piłkarz w stanie ciężkim

Włoski piłkarz Andrea Cossu doznał koszmarnego wypadku samochodowego. Zawodnik przebywa na oddziale intensywnej terpii i według włoskich mediów znajduje się w stanie ciężkim.

Do strasznego zdarzenia doszło w sobotę 20 lutego na autostradzie w rejonie Selargius na Sardynii. Porsche, które uległo niemal całkowitemu zniszczeniu prowadził były zawodnik Cagliari Calcio oraz reprezentacji Włoch, a obecnie jeden z dyrektorów sardyńskiego klubu - Cossu.

Reklama

Jak wynika z raportów policji, niespełna 41-letni kierowca stracił panowanie nad autem, które kilkukrotnie dachowało. Ostatecznie samochód sportowca zatrzymał się na barierce, ale Cossu z niego wypadł. Policja oraz inne służby badają przyczyny wypadku.

2-krotny reprezentant Włoch błyskawicznie został przewieziony do szpitala. Jego stan jest określany jako ciężki, ale stabilny według informacji podanych przez włoską agencję - ansa.it. Niestety nadal istnieje zagrożenie życia pochodzącego z Cagliari byłego piłkarza.

Cossu, który na początku maja skończy 41 lat, karierę piłkarską zakończył w sierpniu 2018 roku w barwach Cagliari Calcio. 

Czytaj całość na stronie Polsatu Sport


A.J., Polsat Sport

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje