Reklama

Reklama

Wróbel woli 2. Bundesligę od Cracovii

Stanisław Wróbel woli drugą ligę niemiecką od polskiej. Napastnik Dospelu Katowice, na którego dużą ochotę miała Cracovia, zdecydował się na wyjazd do 2. Bundesligi - poinformował "Przegląd Sportowy".

Piłkarz wybiera pomiędzy Wacker Burghausen i LR Ahlen.

- Padły konkretne propozycje, Niemcy oferują bardzo dobre warunki konktraktowe. Jestem zdecydowany na kierunek zachodni, do środy muszę wybrać klub i będzie można przejść do załatwiania transferu - powiedział Wróbel "PS".

- To zasługa mojego znajomego, który ma dobre kontakty w Niemczech. W grę nie wchodzą testy, jeśli się zdecyduję - będę podpisywał kontrakt. Druga liga niemiecka jest bardzo silna i atrakcyjna finansowo - dodał piłkarz.

Na przeszkodzie w transferze mogą stać... rozliczenia między Dospelem a Górnikiem Zabrze. Wróbel podpisał kontrakt z katowiczanami do 2005 roku, jednak Dospel wciąż jest winien Górnikowi 150 tysięcy zł za ten transfer. A jak twierdzi Dziurowicz, zapłacić nie ma z czego. Kto więc powinien wziąć pieniądze za Wróbla?

Reklama

- Z tego co wiem, to kwota transferowa trafiłaby do Katowic, gdyż mam ważny konktrakt z "Gieksą". Później prezesi Dziurowicz i Koźmiński musieliby się dogadać w sprawie rozdziału tych pieniędzy - powiedział Wróbel.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje