Reklama

Reklama

Wraca znany piłkarski magazyn

Nie lada gratka dla piłkarskich fanów na Górnym Śląsku. Po prawie sześciu latach na antenę Telewizji Katowice wraca futbolowy program. W "Piłkarskiej 3" będzie można zobaczyć relację nie tylko z ekstraklasowych aren, ale też z niższych lig.

Przez lata TVP Katowice emitowała program "Hat-trick", który podsumowywał to, co działo się na piłkarskich boiskach Górnego Śląska. Cieszył się on wielką popularnością. Teraz program wraca, ale w nieco innej odsłonie. Będzie się ukazywał co poniedziałek o godzinie 20. Już dziś debiut. Pierwszymi gośćmi "Piłkarskiej 3" będzie nowy prezes Śląskiego Związku Piłki Nożnej Henryk Kula, a także trener Piotr Mandrysz. 50-mimutowy program poprowadzi znany śląski reporter Robert Walczak.

Reklama

- Cieszę się, że program wraca na antenę Telewizji Katowice. Żaden magazyn na antenach regionalnych Telewizji Polskiej nie jest tak długi i bogaty w treści - podkreśla Walczak.

Prowadzący zapowiada jeszcze jedną niespodziankę w dzisiejszym programie. - Będzie to rozmowa z bardzo znaną osobistością - mówi dziennikarz Telewizji Katowice.

zich

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje