Reklama

Reklama

Wojciech Golla w jedenastce kolejki Eredivisie

Obrońca NEC Nijmegen Wojciech Golla znalazł się w "11" kolejki Eredivisie serwisu SoccerNews.nl. To czwarte takie wyróżnienie dla Polaka.

W ostatniej kolejce Eredivisie NEC Nijmegen pokonało Feyenoord Rotterdam 3-1. Kluczową rolę odegrał właśnie Golla, który od początku rozgrywek spisuje się bardzo dobrze. Drużyna Polaka przerwała tym samym serię rywali, którzy nie przegrali aż od 1 listopada!

"Co za fantastyczny transfer NEC" - napisano w uzasadnieniu. "Golla może już konkurować najlepszymi obrońcami Eredivisie. Znalazł się też na celowniku wielu topowych klubów Bundesligi" - to krótka notka pod sylwetką Polaka. Kto wie, czy były piłkarz Pogoni Szczecin nie będzie obserwowany nie tylko przez inne zespoły, ale także selekcjonera Adama Nawałkę.

Reklama

Polak wystąpił we wszystkich siedemnastu meczach NEC Nijmegen i jest podporą defensywy, która pozwoliła na stratę dziewiętnastu bramek, co jest czwartym wynikiem w lidze. Jego zespół zajmuje szóste miejsce w tabeli.W przeszłości w NEC Nijmegen grali też inni Polacy - Andrzej Niedzielan i Arkadiusz Radomski.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama