Reklama

Reklama

Wisła przyjmuje zaproszenie

Wiceprezes MKS Cracovia, Paweł Misior w niedzielę rano wystosował do wszystkich polskich kibiców zaproszenie na mszę świętą za duszę Jana Pawła II, która ma się odbyć w poniedziałek, 4 kwietnia na stadionie przy ulicy Kałuży.

W odpowiedzi na to pismo, gorąco zapraszamy do stawienia się wszystkich kibiców Wisły Kraków o godzinie 18:30 pod sektorem B skąd wraz z działaczami oraz piłkarzami naszego klubu przejdziemy na stadion Cracovii aby tam wziąć udział w nabożeństwie.

Reklama

Polska straciła wielkiego przyjaciela, przewodnika. Naszym zdaniem, wspólna modlitwa wszystkich kibiców jest najlepszym sposobem oddania czci wielkiemu Polakowi, który na stałe zagościł w naszych sercach. Przyjdźmy i pokażmy że Ojciec Święty raz jeszcze potrafił zjednoczyć nawet najbardziej skłóconych.

Prosimy wszystkich aby strój dostosowali do powagi sytuacji. Prosimy także o wzięcie barw klubowych a także świec, które są symbolem czuwania.

Przedstawiciele wszystkich grup kibicowskich zarówno Cracovii jak i Wisły gwarantują spokój w czasie poniedziałkowego spotkania.

Dowiedz się więcej na temat: zaproszenie | Wisła

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje