Reklama

Reklama

Wisła przyjmuje zaproszenie

Wiceprezes MKS Cracovia, Paweł Misior w niedzielę rano wystosował do wszystkich polskich kibiców zaproszenie na mszę świętą za duszę Jana Pawła II, która ma się odbyć w poniedziałek, 4 kwietnia na stadionie przy ulicy Kałuży.

W odpowiedzi na to pismo, gorąco zapraszamy do stawienia się wszystkich kibiców Wisły Kraków o godzinie 18:30 pod sektorem B skąd wraz z działaczami oraz piłkarzami naszego klubu przejdziemy na stadion Cracovii aby tam wziąć udział w nabożeństwie.

Polska straciła wielkiego przyjaciela, przewodnika. Naszym zdaniem, wspólna modlitwa wszystkich kibiców jest najlepszym sposobem oddania czci wielkiemu Polakowi, który na stałe zagościł w naszych sercach. Przyjdźmy i pokażmy że Ojciec Święty raz jeszcze potrafił zjednoczyć nawet najbardziej skłóconych.

Reklama

Prosimy wszystkich aby strój dostosowali do powagi sytuacji. Prosimy także o wzięcie barw klubowych a także świec, które są symbolem czuwania.

Przedstawiciele wszystkich grup kibicowskich zarówno Cracovii jak i Wisły gwarantują spokój w czasie poniedziałkowego spotkania.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy