Reklama

Reklama

Wisła - Lazio: Dziś treningi na Reymonta

Dzisiaj o godzinie 19.00 piłkarze rzymskiego Lazio przeprowadzą trening na stadionie przy ulicy Reymonta. Po nich na murawę wyjdą podopieczni Henryka Kasperczaka.

Oba zespoły zjawią się w Krakowie w godzinach popołudniowych. Krakowianie wylądują na Balicach o 13.45, a Włosi o 14.40.

Reklama

Wiślacy ostatnie godziny zgrupowania w La Grande Motte spędzili dość intensywnie. W ostatnich zajęciach nie uczestniczył jedynie Maciej Żurawski, mający wciąż problemy z mięśniami skośnymi brzucha. Pozostali podopieczni Henryka Kasperczaka pracowali nad poprawą szybkości. Odbyła się także mała gierka techniczno-taktyczna.

Po obiedzie cała ekipa spakowała się i odjechała na lotnisko w Montpellier, skąd udała się do Paryża. Dzisiaj ze stolicy Francji samolotem rejsowym "Biała Gwiazda" przyleci do Krakowa.

- Warunki do treningu mieliśmy w La Grande Motte bardzo dobre, ale każdy z radością przyjmuje fakt, że wracamy już do Krakowa - powiedział "Sportowi" Mariusz Jop. - Każdy myśli o tym meczu, bo stoimy przed naprawdę wielką szansą wyeliminowania tak znamienitego rywala.

- O samobójczym golu na Stadio Olimpico przestałem już myśleć, choć po raz pierwszy w karierze zdarzył mi się taki przypadek. Czymś wspaniałym byłoby zdobycie bramki w rewanżu, ale zadowolę się samym awansem - dodał piłkarz.

Dowiedz się więcej na temat: Wisła | Lazio Rzym

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama