Reklama

Reklama

Wielki polski talent kontuzjowany. Spełnił się czarny scenariusz

Mateusza Bogusza czeka długa przerwa od gry. Polski pomocnik doznał poważnej kontuzji. Jak się okazuje, 20-latek zerwał więzadła i na boisko wróci dopiero za kilka miesięcy.

Mateusz Bogusz to młodzieżowy reprezentant Polski. 20-latek uważany jest za duży talent. Eksperci wieszczą mu wielką karierę. Pomocnik od czerwca 2021 roku gra w barwach UD Ibiza na zasadzie wypożyczenia z Leeds United.

Mateusz Bogusz odniósł kontuzję w meczu z Malagą. Niestety, spełnił się czarny scenariusz

Bogusz bardzo dobrze spisywał się na hiszpańskich boiskach. Dla drugoligowca zdobył 4 gole i zanotował 7 asyst. Dokonał tego w 20 meczach.

Już wiadomo, że Bogusz w tym sezonie tego dorobku nie poprawi. Plany pokrzyżowała mu kontuzja. Polak minionej soboty wystąpił w spotkaniu z Malagą, ale nie dotrwał na murawie nawet do przerwy. Już po 23 minutach nie był w stanie kontynuować gry i opuścił boisko.

Reklama

20-latek jest już po badaniach. Jak się okazuje, ma zerwane więzadła krzyżowe

Pierwsze informacje mówiły o tym, że zawodnik prawdopodobnie naderwał więzadła krzyżowe. Bogusz przeszedł szczegółowe badania. Niestety, kontuzja jest bardziej poważna niż początkowo przypuszczano.

To zerwanie. Za dwa tygodnie operacja - przekazał Bogusz, cytowany przez "Onet Sport". To oznacza, że 20-latek do końca sezonu nie pojawi się już na boisku. Czeka go czeka co najmniej sześć miesięcy przerwy.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy