Reklama

Reklama

Wielka wymiana na linii Barcelona - PSG? Media wieszczą hit

Media donoszą o możliwej sensacyjnej transakcji na linii FC Barcelona - PSG. Obie ekipy miałyby wymienić się dwoma gwiazdami, a na wszystkim miałby skorzystać między innymi Leo Messi.

W niedzielę Sergio Aguero zadebiutował w barwach FC Barcelona, wchodząc na boisko w końcówce meczu z Valencią. Argentyńczyk przybył na Camp Nou między innymi po to, by grać ze swoim rodakiem i przyjacielem - Leo Messim.

Czytaj także: Ważne zwycięstwo FC Barcelona przed El Clasico

Obu łączą bliskie relacje. Messi jest przecież ojcem chrzestnym syna Aguero - Benjamina. Ich zażyłą relację chcą wykorzystać włodarze PSG, doprowadzając do hitowej wymiany z "Dumą Katalonii", którą zapowiada redakcja "El Nacional".

Reklama

Icardi i Aguero zamienią się klubami?

Według jej informacji Messi po wielu latach spędzonych w Katalonii nie jest szczęśliwy, mieszkając w Paryżu. Latem w stolicy Francji mógłby dołączyć jednak do niego Aguero. Do "Barcy" miałby za to trafić inny Argentyńczyk - Mauro Icardi, który nie dogaduje się z Messim i nie ma statusu pełnoprawnego piłkarza pierwszego składu.

Na ten moment działacze "Barcy" patrzą na możliwość wymiany niechętnie, lecz mają świadomość, że po zakończeniu sezonu Aguero może wyrazić chęć odejścia z klubu.

TB

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL