Reklama

Reklama

Wielka wpadka na wizji. Obrazili Manchester United, tak się teraz tłumaczą

Podczas wtorkowej porannej transmisji na antenie BBC dość niespodziewanie pojawił się napis uderzający w jeden z najbardziej rozpoznawalnych angielskich klubów. Brytyjska stacja wpadkę tłumaczy winą praktykanta i błędem technicznym.

Do niecodziennej wpadki doszło we wtorek około godziny 9:30. Podczas porannej transmisji na antenie BBC News pojawił się napis "Manchester United to śmiecie". Kontrowersyjny tekst nie umknął uwadze kibicom klubu, którzy nie szczędzili słów, opisując kompromitację brytyjskiej stacji telewizyjnej.

Oficjalnie: Polak podpisał profesjonalny kontrakt z Manchesterem United

Fani Manchesteru United nie mogli uwierzyć własnym oczom

Na antenie pokazywano właśnie skróty meczu tenisowego, gdy na ekranie ukazał się napis obrażający angielski klub. Wpadkę BBC zauważyli nie tylko kibice Manchesteru United, ale także dziennikarze.

Reklama

"BBC: 'Manchester United to śmiecie'. To chyba nie jest wiadomość z ostatniej chwili, prawda?" - tak sytuację skomentował James Nalton, piszący m.in. dla "Forbes" i "The Guardian US".

Gwiazdor MU wreszcie się zdecydował! Wyszedł z klubu tylnymi drzwiami

BBC tłumaczy wpadkę

Po dwóch godzinach transmisji prezenterka BBC News Annita Mcveigh odniosła się do wpadki i przeprosiła kibiców klubu. "Pozwólcie mi Państwo wytłumaczyć, co działo się za kulisami. Nasz praktykant szkolił się w zakresie obsługi paska informacyjnego, a także jak dodawać poszczególne nagłówki. Ta osoba wpisywała więc losowe hasła, a jedno z nich pojawiło się na ekranie. Przepraszamy, jeśli widzieli to Państwo i poczuli się urażeni. Był to błąd i tego typu napis nie powinien pojawić się w transmisji".  

Pogba porozumiał się z City, przestraszył się jednak reakcji kibiców United

Co działo się w ostatniej kolejce naszej Ekstraklasy - sprawdź w naszym programie wideo!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL