Reklama

Reklama

W Wiśle wątpią w urazy legionistów

Piłkarze Wisły z dużą rezerwą podchodzą do prasowych doniesień o kontuzji Marka Saganowskiego i Tomasza Jarzębowskiego.

Piłkarze Wisły z dużą rezerwą podchodzą do prasowych doniesień o kontuzji Marka Saganowskiego i Tomasza Jarzębowskiego.

- Nastawiamy się, że Legia zagra w najmocniejszym składzie - powiedział "Przeglądowi Sportowemu" Tomasz Frankowski. - Na pewno absencja Saganowskiego byłaby osłabieniem, bo przecież wiosną był najlepszym strzelcem zespołu. Życzę mu jednak jak najlepiej czyli zdrowia i tytułu wicemistrzowskiego. A jeśli chodzi o Jarzębowskiego to nie wiem czy jest lepszy czy gorszy od Jacka Magiery. Oglądałem dwa mecze Legii, ale nie zwróciłem na to uwagi.

- Do soboty może się jeszcze wszystko zmienić. Saganowski jest w świetnej formie, ale dla nas nie jest ważne czy zagra on czy inny zawodnik. Szanujemy Legię, ale koncentrujemy się przede wszystkim na naszej formie i naszych problemach - dodał Tomasz Kłos.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy