Reklama

Reklama

W Rosji sędzia zapomniał monety. Piłkarze urządzili przedmeczowe losowanie po swojemu

Do kuriozalnych scen doszło w piłkarskiej ekstraklasie Rosji, gdzie w 8. kolejce doszło do meczu Krylja Sowietow Samara - FK Rostów. Arbiter tego spotkania zapomniał monety służącej do przeprowadzenia losowania stron. Ale od czego jest pomysłowość zawodników?

W sieci furorę robi wideo, na którym uwieczniono moment przedmeczowego losowania. Widać na nim skład sędziowski, a także kapitanów obu drużyn. Zamiast tradycyjnego rzutu monetą odbywa się gra w "kamień, nożyce, papier".

To popularna zabawa wśród najmłodszych. Można w ciemno założyć, że w jakimś momencie życia bawił się w ten sposób każdy. Zasady są klarowne - nożyce tną papier, kamień tępi nożyce, papier zawija kamień.

Sędzia w Rosji zapomniał monety

Gapiostwo głównego arbitra - był nim Igor Panin - nie miało zatem poważnych konsekwencji i nie wpłynęło na godzinę rozpoczęcia spotkania. Dzięki pomysłowości zawodników mecz odbył się zgodnie z planem.     

Potyczka zakończyła się zwycięstwem gospodarzy 4-2. Ekipa z Samary uciekła z bezpośredniego sąsiedztwa strefy spadkowej. Rostów pozostaje na przedostatniej pozycji w tabeli. 

Reklama

UKi

Liga rosyjska - wyniki, tabela, strzelcy, terminarz 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje