Reklama

Reklama

W brazylijskim Vasco da Gama szesnaście przypadków COVID-19

Na dzień przed wznowieniem treningów przez zespoły piłkarskiej ekstraklasy Brazylii w drużynie Vasco da Gama z Rio de Janeiro wykryto wśród zawodników szesnaście przypadków COVID-19.

Testy przeprowadzono u 43 piłkarzy, którzy przez dwa miesiące nie trenowali z powodu pandemii koronawirusa. Teraz szesnastu z nich będzie izolowanych.

"Testy będziemy systematycznie ponawiali, aby wykryć ewentualne nowe przypadki zakażeń. Tylko w ten sposób możemy powstrzymać rozprzestrzenianie się wirusa" - napisano w oficjalnym oświadczeniu klubu.

Klub potwierdził, że trzy osoby u których wcześniej wykryto Covid-19, już wyzdrowiały.

W Brazylii dotychczas stwierdzono ponad 514 tysięcy przypadków zarażenia koronawirusem, zmarło 29 314 osób. To czwarte państwo na świecie pod względem ilości zgonów, po USA, Wielkiej Brytanii i Włoszech.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL