Reklama

Reklama

Veron: Ferguson był fałszywy!

- Alex Ferguson był wobec mnie nieszczery i fałszywy! - twierdzi Argentyńczyk Juan Sebastian Veron, który niedawno opuścił Old Trafford i przeniósł się do Chelsea Londyn.

28-letni Veron zwierzył się na łamach "Evening Standard", że Ferguson zwodził go i długo nie zdradzał prawdziwych intencji wobec jego dalszej przyszłość w klubie.

- Dwa miesiące temu, kiedy kilka zespołów pytało o mnie, upierał się i zapewniał mnie, że nie jestem na sprzedaż. Gdy jednak wokół mojej osoby pojawiło się więcej pieniędzy sytuacja nagle się zmieniła, ale kiedy rozmawiałem z nim nic nie wspomniał, że będę sprzedany - wyznaje Veron.

- Pojawiało się coraz więcej informacji na tem temat, a Ferguson wciąż zaprzeczał. Zapytałem go w końcu: Czy chcesz mnie w drużynie? - kontynuował Veron.

Reklama

- Znów zwodził mnie i wyjaśniał coś na temat taktyki pomocników, ale ja chciałem jasnej odpowiedzi, więc powtórzyłem pytanie. Wtedy dopiero powiedział mi, że jest bardzo dobra, kusząca finansowo oferta z Chelsea. Uświadomiłem sobie natychmiast, że wszystko zależało od pieniędzy. To był przełom, który ułatwił mi podjęcie decyzji - przyznał Argentyńczyk.

Juan Sebastian Veron kosztował Chelsea Londyn 15 milionów funtów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje