Reklama

Reklama

Van der Meyde odchodzi z Interu

Andy van der Meyde, grający do tej pory w Interze Mediolan, przenosi się na Wyspy. Holender będzie grał w Evertonie.

Andy van der Meyde, grający do tej pory w Interze Mediolan, przenosi się na Wyspy. Holender będzie grał w Evertonie.

Van der Meyde przechodzi własnie na Goodison Park testy medyczne. Po ich zakończeniu piłkarz ma podpisać kontrakt z czwartą drużyną ubiegłego sezonu Premiership. Według nieoficjalnych informacji Everton zapłaci za niego 2 miliony funtów.

Menedżer Evertonu David Moyes zabiegał o transfer Holendra już rok temu, ale piłkarz odrzucił ofertę z Wysp. Teraz van der Meyde zgodził się na transfer, bo siedząc na ławce rezerwowych w Mediolanie, nie miałby szans na przebicie się do kadry narodowej przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata.

Były piłkarz Ajaxu Amsterdam może grać jako skrzydłowy po obu stronach boiska. Jednak przez dwa sezony w Interze najczęściej przesiadywał na ławce rezerwowych.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy