Reklama

Reklama

Valdano: Chcesz Makelele? Zapłać 20 milionów euro!

Dyrektor sportowy Realu Madryt, Jorge Valdano poinformował wszystkich zainteresowanych, że Claude Makelele opuści Santiago Bernabeu, jeśli jakiś klub zaoferuje przynajmniej 20 milionów euro! - donosi dziennik "Marca".

- Na dzień dzisiejszy Makelele, zgodnie z kontraktem obowiązującym od poprzedniego sezonu, jest piłkarzem Realu. Ten stan nie zmieni się dopóki nie pojawi się oferta w granicach przynajmniej 20 milionów euro. Dopiero od tej sumy możemy zacząć negocjacje - stanowczo przedstawia problem Valdano.

Słowa Valdano nie powinny jednak zniechęcić Romana Abramowicza, który za transfer do Chelsea oferował jeszcze wczoraj 15 milionów euro. Pięć milionów więcej dla człowieka, którego fortunę ocenia się na 4 miliardy funtów (!) nie stanowi chyba żadnego problemu ...

Reklama

Argentyńczyk powiedział również, że klub rozważa transfery McManamana (stara się o niego Everton), Solariego (Lazio) i Morientesa, zastrzegł jednak, że nie będą czynione żadne desperackie kroki w celu pozbycia się tych piłkarzy przed końcem letniej sesji transferowej (obowiązuje do najbliższej niedzieli).

- Solari, McManaman i Morientes mają otwarte drzwi do innych klubów, ale nie będziemy dokonywać żadnych pochopnych i desperackich decyzji w ich sprawach. - dodał Argentyńczyk.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje