Reklama

Reklama

Udarevic: Radość jest ogromna

Ivan Udarevic zdobył gola dla Polonii w wygranym przez warszawski zespół meczu z GKS-em. "Czarne Koszule' wygrały w Katowicach 3:2, ale zwycięstwo nie przyszło im tak łatwo, jak powszechnie oczekiwano.

- Radość jest ogromna, bo trzy punkty zdobyte w Katowicach stawiają nas w dobrej sytuacji w tabeli - powiedział Chorwat w rozmowie z "Życiem Warszawy". - Jeśli w sobotę pokonamy u siebie Wisłę Płock, zapewnimy sobie spokój do końca rozgrywek.

Udarevic dodał, iż nie był zaskoczony ambitną postawą podopiecznych Jana Furtoka. - Wiedziałem, że rywale zagrają tak, jakby walczyli o życie. Dla nich każdy punkt jest niezwykle cenny - wyjaśnił. - Można powiedzieć, że Polonia zdegradowała katowiczan do II ligi. Rzeczywiście, sytuacja tej drużyny jest katastrofalna.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy