Reklama

Reklama

"Tylko Piłka" także o wyborach

- Mamy szansę wprowadzić do samorządów ludzi, którzy problemy klubów znają od podszewki i wiedzą, jak je rozwiązywać. Jeśli oni nie zrobią czegoś dobrego dla sportu, to kibice powinni ich wywieźć na taczkach - to słowa wiceprezesa Widzewa Łódź, Witolda Skrzydlewskiego, kandydata na radnego

"Przespacerowaliśmy się" po listach wyborczych całego kraju w poszukiwaniu ludzi futbolu, którym zachciało się zmieniać rzeczywistość poprzez działalność polityczną. Efekt? Sporo nazwisk i jeszcze więcej obietnic. Cóż, polityka na całego wdarła się do piłki. A może była w niej zawsze, tylko bliskość wyborów po prostu wyostrzyła nam wzrok?

Reklama

O futbolowych kadydatach do samorządów czytaj w "Tylko Piłce"

***

Własność niczyja

Niedawna medialna awantura z udziałem Dariusza Dziekanowskiego, ludzi z PZPN oraz przedstawicieli warszawskiej Polonii przypomniała nam, że przy Konwiktorskiej ciągle zmagają się z problemami nagromadzonymi przez ostatnie lata.

Szczegóły w "Tylko Piłce"

***

Świątynia futbolu

11 listopada 1947 roku (59 lat temu) gubernator Rio de Janeiro, Angelo Mendes de Morais, podpisał dekret zezwalający na budowę Maracany. Najsłynniejszego stadionu świata.

Szczegóły w "Tylko Piłce"

***

Niedoceniany w Polsce

Bubnowicz, Przerywacz, Majka, Manuszewski, Pasik, Grzybowski, Klimek, Lizak. Co łączy tych piłkarzy? Kilka lat temu w jednym składzie występowali z Dariuszem Żurawiem. Podczas gdy o nich prawie nikt nie pamięta, pan Darek już dawno zasłużył na regularne występy w reprezentacji. Dlaczego więc jest pomijany?

Szczegóły w "Tylko Piłce"

***

Może wrócę

- Wracam do ojczyzny. Więcej czasu poświecę rodzinie. Mój wnuczek nie widział dziadka prawie 3 miesiące. Trochę odpocznę od piłki, ale niedługo. Nie wykluczam, że jeszcze poprowadzę którąś z ligowych drużyn.

Wywiad z Wernerem Liczką oraz analiza problemów Groclinu w "Tylko Piłce"

***

- Moussa Dembele - czy rzeczywiście największy obecnie talent belgijskiej piłki? Dobrze, że nie będziemy musieli się przekonywać o tym na własnej skórze, bo 15 listopada przeciwko Polsce nie zagra (kartki).

Sylwetka Belga w "Tylko Piłce"

***

Ponadto w numerze:

- Beenhakker przymierza kadrę na mecz z Belgią

- Europejskie puchary (wyniki ze składami Ligi Mistrzów, Puchar UEFA, aktualny ranking klubowy

- Franciszek Smuda - specjalista od widowisk

- Eliminacje Pucharu Azji 2007

***

Za tydzień w "Tylko Piłce"

Czy marszałek Piłsudski kochał futbol?

Dowiedz się więcej na temat: piłka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje