Reklama

Reklama

"Tylko Piłka" szuka prezesa PZPN

"Jak pan ocenia swoje szanse w wyborach na prezesa PZPN?" "Nic nie wiem o żadnych wyborach! Od pana pierwszy raz słyszę, że startuję w jakichś wyborach!" To fragment dialogu z Henrykiem Kasperczakiem, w opinii wielu jednym z głównych kandydatów do schedy po Listkiewiczu.

Z kolei Grzegorz Lato nie dość, że kandydowanie potwierdza, to jako pierwszy spełnił wszelkie wymogi formalne. Kolejka do najważniejszego fotelu przy Miodowej robi się coraz dłuższa. Kto wygra, kiedy i według jakich procedur?

Reklama

Kim pan jest, panie Greń?

"W przerwie turnieju w futsalu staliśmy przy bufecie. Atmosfera była gorąca, bo media informowały o zatrzymaniu Wita Ż. Prezes Greń niemal bez przerwy zaglądał do laptopa i odbierał telefony, zbierał różne informacje na temat aktualnej sytuacji w związku. Wreszcie nie wytrzymał i wypalił: - Trzeba zrobić z tym porządek. Kandyduję na prezesa PZPN! Tak po prostu powiedział i już. Bez żadnych konferencji prasowych, bez żadnych oświadczeń dla prasy" - opowiadał pewien dziennikarz o Kazimierzu Greniu, który przez kilka dni chciał być prezesem PZPN. Już nie chce.

Wirtualni liderzy

Rezultaty spotkań ligowych można interpretować rozmaicie. 150. numer "Tylko Piłki" to fajny pretekst, aby... zażartować sobie z najlepszych w Europie. Spojrzeliśmy więc na wyniki nieco przewrotnie, dzięki czemu np. Lyon nie prowadzi we Francji, a Schalke jest w "ogonie" 1.Bundesligi. Jak to możliwe? Odpowiedź w dość niezwykłym ujęciu naszego dziennikarza.

POLSKA:

I liga

Migracja trwa

Nasze drużyny nadal chętnie sięgają po graczy z zagranicy. Patrząc na to, co się dzieje na giełdzie transferowej, można stwierdzić, że import z obcych krajów trwa w najlepsze.

II liga

- Czy Jagiellonia skorzysta na wycofaniu Zawiszy?

- W Bielsku-Białej liczą na spokojną wiosnę

III liga

Zabawy kalendarzem

Grupa III miała zacząć grać o punkty dopiero 7 kwietnia, czyli w Wielką Sobotę! Na szczęście ktoś się opamiętał!

Prześwietlamy ligowców

W tym numerze pora na duet z Krakowa, Widzew Łódź oraz Górnik Zabrze.

EUROPEJSKIE PUCHARY

Startuje wiosenna odsłona Ligi Mistrzów i Pucharu UEFA - startują nasze prognozy!

EUROPA

49 lat po katastrofie

Tydzień temu minęła 49 rocznica katastrofy lotniczej w Monachium, która kosztowała życie ośmiu piłkarzy Manchesteru United.

Z Rosji do więzienia?

W ubiegłym tygodniu prokuratura w Den Bosch postawiła Guusowi Hiddinkowi zarzuty defraudacji 1,4 miliona euro z tytułu niezapłaconego podatku.

Real najbogatszy

Drugi raz z rzędu Real Madryt okazał się klubem z największymi przychodami finansowymi.

Dinozaury na wymarciu

W Klubowym Kalejdoskopie HSV Hamburg - jedyny klub 1.Bundesligi, który nigdy nie spadł z najwyższej klasy rozgrywkowej. Teraz widmo degradacji zagląda tej drużynie bardziej niż kiedykolwiek. Szczegóły na str. 11

ŚWIAT

W Kongo oszaleli

Kongijski futbol czekał 35 lat na kolejny sukces w Afryce. W lutowym finale Mistrzostw Czarnego Lądu drużyn do lat 20., młodzieżowcy z tego kraju pokonali Nigerię.

Dowiedz się więcej na temat: pierwszy raz | liga | piłka | prezes PZPN | PZPN

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje