Reklama

Reklama

Tylko Piłka - od środy w kioskach!

Już jutro na kibiców piłki nożnej będzie w kioskach czekał nowy numer tygodnika "Tylko Piłka", a w nim super Skarb Tylko Piłki na I ligę.

Już jutro na kibiców piłki nożnej będzie w kioskach czekał nowy numer tygodnika "Tylko Piłka", a w nim super Skarb Tylko Piłki na I ligę.

"Tylko Piłka" prezentuje w swoim Skarbie kadry (nazwiska, dokładne pozycje), mecze i bramki w I lidze wszystkich piłkarzy, skrócone terminarze dla każdego zespołu, najwięksi, najlżejsi, czyli 10 razy "naj", dokonania z ostatnich 10 sezonów całej szesnastki, sylwetki trenerów i najważniejszych piłkarzy. A także bilanse meczów wszystkich ze wszystkimi (tylko w Tylko Piłka!), "Od Amiki do Zagłębia, czyli taktyka w ekstraklasie" oraz "Królowie strzelców, mistrzowie Polski wszystkich edycji".

W numerze ponadto:

 • Ranking Stawowego na każdą pozycję na boisku

  Reklama

 • Tylko Piłka wybrała trenera III RP

  Policzyliśmy, kto jest najlepszym trenerem III RP. Za okres 1990-2005 został nim jeden ze 197 szkoleniowców, bo tylu ich w tym czasie pracowało. Chcesz dowiedzieć się który wygrał i przeczytać z nim ekskluzywny wywiad? Szczegóły w najnowszym numerze .

 • Sebastian Szałachowski, Marcin Chmiest i Marcin Klatt - co o grze w Legii myślą jej nowicjusze?

 • Marek Saganowski opowie o swoich marzeniach związanych z przeprowadzką do Portugalii

 • Działacze PZPN sprzed II wojny światowej wcale nie byli lepsi od obecnych W Historii pisanej piłką przypominamy, jak w 1936 roku odbierano tytuł Ruchowi.

  Szukaj "Tylko Piłki" w kioskach RUCH-u oraz w Empikach i salonikach prasowych Kolportera.

 • Wasze komentarze
  No hate

  Wyrażaj emocje pomagając!

  Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

  Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

  Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

  Reklama

  Reklama

  Reklama

  Strona główna INTERIA.PL

  Polecamy