Reklama

Reklama

Tylko Piłka już w kioskach!

Już dziś w kioskach pojawił się najnowszy numer piłkarskiego tygodnika "Tylko Piłka". W środku - jak zwykle - całe mnóstwo tekstów, które każdy fan piłki nożnej musi przeczytać...

Załamałem się!

- Jeśli komuś zaszkodziłem, to przede wszystkim sobie - przyznaje Jacek Kosmalski, który zniknął na dwa tygodnie i do 15 sierpnia br. nikt nie wiedział, gdzie się podziewa.

Wywiad w Tylko Piłka

Trenerskie roszady

Panik przez jeden dzień był trenerem ŁKS i wylądował znów w Szczecinie. Z rejterady Czecha skorzystał Wojno, który w swoim debiucie trenerskim pomógł wygrać łodzianom.

Z obydwoma panami rozmawiają dziennikarze Tylko Piłka

- Pogratulowałem i... ochrzaniłem. Komu pogratulował i kogo ochrzanił trener Wisły Płock Mirosław Jabłoński?

Reklama

Czytaj tygodnik Tylko Piłka

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy