Reklama

Reklama

Tylko Piłka już w kioskach

Już dziś w kioskach pojawił się najnowszy numer piłkarskiego tygodnika "Tylko Piłka". Skarb kibica Primera Division i bardzo ciekawy wywiad z Sebastianem Przyrowskim to tylko wizytówka tego, co każdy fan piłki nożnej będzie mógł przeczytać...

W dzisiejszym numerze

- Skarb Tylko Piłki na ligę hiszpańską

***

- Podróże Tylko Piłki

Oprócz możliwości podłączenia komputera do Internetu, na naszym stanowisku natrafiliśmy na odpowiednio wyprofilowany pulpit oraz fotel z regulacją wysokości, nie wspominając już o takim szczególe, jak doskonała widoczność. I wcale nie siedzieliśmy w samolocie czy hotelu, ale na... stadionie. Szczegóły w gazecie

***

- Sebastian Przyrowski

Popłakałem się!

Wierzę w tę reprezentację. Stoi przed nami bardzo duża szansa. Chłopcy są tak zmobilizowani, że nie odpuszczą żadnemu rywalowi! - mówi bramkarz Dyskobolii Sebastian Przyrowski, który po swoim reprezentacyjnym debiucie zwyczajnie się popłakał... z bólu.

Reklama

***

- Sebastian Nowak

Sportowa złość

Ruchowi Chorzów przy zielonym stoliku odebrano 6 punktów. Piłkarze zareagowali idealnie. W derby rozgromili Szczakowiankę 4-0. O tym meczu, o swojej karierze oraz o sytuacji "Niebieskich"mówi Sebastian Nowak.

***

- Rafał Grzelak: gra w Pogoni, ale najbardziej kocha Widzew - wywiad z piłkarzem "Portowców".

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama