Trinidad i Tobago - Anguilla 15-0 w meczu towarzyskim

W spotkaniu towarzyskim, które rozegrane zostało 10 listopada, reprezentacja Trinidadu i Tobago wysoko wygrała z Anguillą 15-0 (10-0). Pojedynek odbył się na Ato Boldon Stadium w Couvie.

J. Williams 89'

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem jedenastki Trinidadu i Tobago.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach, a już padł pierwszy gol w tym spotkaniu. W 10. minucie po gwizdku arbitra oznaczającego początek spotkania na listę strzelców wpisał się Ryan Telfer.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Trinidadu i Tobago w 14. minucie spotkania, gdy Marcus Joseph zdobył drugą bramkę.

Prawie natychmiast Ataulla Guerra wywołał eksplozję radości wśród kibiców Trinidadu i Tobago, strzelając kolejnego gola w 16. minucie starcia.

Rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 20. minucie wynik na 4-0 podwyższył Nathan Lewis.

W 21. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Ryan Telfer z Trinidadu i Tobago.

W 27. minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Marcus Joseph z Trinidadu i Tobago.

Szczęście uśmiechnęło się do reprezentantów Trinidadu i Tobago w 32. minucie spotkania, gdy Marcus Joseph zdobył siódmą bramkę.

W 33. minucie swojego czwartego gola w tym meczu strzelił Marcus Joseph z Trinidadu i Tobago.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Trinidadu i Tobago w 40. minucie spotkania, gdy Nathan Lewis zdobył dziewiątą bramkę.

W 42. minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Ataulla Guerra z Trinidadu i Tobago.

Na drugą połowę jedenastka Trinidadu i Tobago wyszła w zmienionym składzie, za Lestona Paula, Ataullę Guerrę, Marvina Phillipa, Ryana Telfera weszli Aaron Lester, Duane Muckette, Nicklas Frenderup, Jomal Williams.

Szczęście uśmiechnęło się do reprezentantów Trinidadu i Tobago w 47. minucie spotkania, gdy Marcus Joseph zdobył jedenastą bramkę. W 50. minucie Cadeem Rogers został zmieniony przez Camerona Lloyda.

W 52. minucie Marcus Joseph został zmieniony przez Kevona Goddarda, co miało wzmocnić reprezentację Trinidadu i Tobago. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Glenville'a Rogersa na Jonathana Guisharda.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Trinidadu i Tobago w 61. minucie spotkania, gdy Aaron Lester strzelił dwunastego gola. W 62. minucie Nathan Lewis został zmieniony przez Dariusa Lewisa, co miało wzmocnić drużynę Trinidadu i Tobago. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Jermala Richardsona na Shemariego Bryana.

Szczęście uśmiechnęło się do reprezentantów Trinidadu i Tobago w 75. minucie spotkania, gdy Darius Lewis zdobył trzynastą bramkę.

W 78. minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Darius Lewis z Trinidadu i Tobago. W samej końcówce meczu w reprezentacji Anguilli doszło do zmiany. Antoine Fleming wszedł za Carlique'a Gumbsa.

W ostatnich minutach spotkania na murawie stadionu atmosfera była rozgrzana. Bramkę na 15-0 w tej samej minucie zdobył Jomal Williams.

Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 15-0.

Carlique Gumbs
 20′, 40′ Nathan Lewis
Jerell Gumbs
Leston Paul
Calvin Morgan
Matthew Woo Ling
Jermal Richardson
 16′, 42′ Ataulla Guerra
Kapil Battice
 14′, 27′, 32′, 33′, 47′ Marcus Joseph
Cadeem Rogers
 10′, 21′ Ryan Telfer
Glenville Rogers

Jedenastka Trinidadu i Tobago w drugiej połowie dokonała sześciu zmian. Natomiast drużyna Anguilli w drugiej połowie dokonała czterech zmian.