Reklama

Reklama

Trener Jamajki Winfried Schaefer zawieszony

Niemiecki selekcjoner Jamajki Winfried Schaefer został zawieszony przez krajową federację za rzekome utrudnianie pracy dziennikarzom.

Do sytuacji miało dojść po porażce z Panamą (0-2) w eliminacjach do mistrzostw świata 2018.

Niemiecki szkoleniowiec miał wyciągnąć kabel z kamery telewizyjnej, kiedy reporter miejscowej telewizji chciał przeprowadzić z nim wywiad. O całym zdarzeniu napisała gazeta "Jamaica Gleaner". 

Schaefer nie chciał na razie komentować całego zajścia. - Mam kontrakt do 2018 roku i chcę go wypełnić. Moim celem jest zbudowanie nowej drużyny - skwitował.

Zawieszenie ma potrwać do wyjaśnienia sprawy.

Jamajka nie ma szans na zakwalifikowanie się do mundialu. W ostatnich dwóch kolejkach przegrała z Panamą i Haiti po 0:2. Po ostatnich wynikach w miejscowych mediach zaczęto spekulować, czy związek nie powinien zmienić trenera.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama